Представлено нового заступника голови райдержадміністрації

Дата: 13.01.2022 14:02

Фото без описуСьогодні очільник району Дмитро Козарійчук офіційно представив колективу новопризначеного заступника голови Чернівецької районної державної адміністрації Андрія Ватаманюка. Побажав успіхів у роботі та конструктивної співпраці.

У своєму виступі Андрій Васильович подякував за виявлену йому високу довіру і підтримку, закликав усіх  до конструктивної співпраці і діалогу, до командної роботи у  вирішення усіх необхідних питань на благо району.

Довідково: Розпорядження голови райдержадміністрації від 11.01.2022 року № 01-ос «Про призначення Ватаманюка А. В.»

Ватаманюк Андрій Васильович народився 10 травня 1997 року в місті Чернівці. Освіта – повна вища, 2018, Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича, спеціальність  - «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньо-кваліфікаційний рівень - магістр; вища‚ 2020, Міжрегіональна Академія управління персоналом, спеціальність  - «Правознавство», освітньо-кваліфікаційний рівень -  бакалавр; повна вища‚ 2020, Міжрегіональна Академія управління персоналом, спеціальність  - «Публічне управління та адміністрування» освітньо-кваліфікаційний рівень -  магістр.

Працював у ПАТ «Чернівецький цегельний завод № 3», м. Чернівці.