Рятувальники Чернівецького району нагадують правила, яких необхідно дотримуватись під час проведення свят:

Дата: 21.12.2021 08:57

Фото без описуНоворічні свята асоціюються з ялинкою, прикрасами, та святковим настроєм, але не кожен знає, що за порушень правил безпеки святкові  атрибути можуть стати причиною справжнього лиха. Щоб радість Нового року не затьмарив гіркий дим пожеж, рятувальники Чернівецького району нагадують правила, яких  необхідно дотримуватись під час проведення свят:

• ялинка повинна встановлюватися на стійкій основі;
  • ялинку не слід встановлювати в проходах, біля виходів, на шляхах евакуації;
  • гірлянди та інші прикраси, які підключаються до електромережі, промислового виробництва застосовуються за умови наявності паспорта або сертифіката відповідності;
  • підключення гірлянд до мережі повинно виконуватися тільки за допомогою штепсельних з’єднань;
  • у разі виявлення несправності в ілюмінації вона повинна бути терміново вимкнена;
  • абороняється застосовувати для прикрашання ялинки свічки.
  • забороняється  використовувати для оздоблення ялинки легкозаймисті іграшки й прикраси;
  • забороняється застосувати бенгальські вогні, хлопавки, петарди та феєрверки, вимикати освітлення у приміщенні.

Чернівецьке районне управління

ГУ ДСНС України