Відбулися пам’ятні заходи, присвячені людям, які першими ліквідовували наслідки вибухів на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 15:57

Фото без описуМи цінуємо подвиг ліквідаторів і щиро дякуємо за те, що врятували не лише українців, а й людство від смертельної небезпеки.

Сьогодні, 14 грудня 2021 року,  відбулися пам’ятні заходи, присвячені людям, які першими ліквідовували наслідки вибухів на Чорнобильській АЕС.

Віддати шану постраждалим та учасникам найбільшої катастрофи в історії світової ядерної енергетики прийшли заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп, представники органів місцевого самоврядування, громадськість та учнівська молодь.

До пам’ятника «Чорнобиль», що на алеї Слави у місті Заставна, були  покладені квіти та лампадки,  хвилиною мовчання вшанували загиблих ліквідаторів під час аварії у 1986 році.