Голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук побував з робочим візитом у Магальській територіальній громаді

Дата: 14.12.2021 09:56

Фото без описуГолова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук разом із першим заступником Сергієм Фалібогою та заступником Каріною Поп побували з робочим візитом у Магальській територіальній громаді, в ході якого спільно з Магальським сільським головою Степаном Саінчуком обговорили питання соціально-економічного розвитку громади.

Також, керівники району провели розмову з командиром військової частини А1920 с. Рідківці, майором Олександром Корнійко та особовим складом щодо вирішення соціально – побутових проблем військової частини, піднесення престижу військової служби з метою сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави.

Підсумовуючи поїздку Дмитром Козарійчуком було озвучено низку шляхів вирішення проблемних питань, налагодження конструктивної співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.