Дата: 10.12.2021 14:21

Фото без описуЕфективність інформаційно-роз’яснювальної роботи у профілактиці пожеж полягає у її регулярності: навчати правил безпеки громадян і пояснювати їм, чому так важливо дбати про свою безпеку, треба постійно. З цією метою сьогодні цього тижня рятувальники Чернівецького району продовжили проведення рейдів у житловому секторі.

Фахівці Служби порятунку спільно з представниками поліції та соціальних служб обійшли помешкання громадян та поспілкувалися із жителями району про правила безпеки у період опалювального сезону. Рятувальники наголосили, що не можна використовувати для розпалювання печей легкозаймисті речовини, не слід розміщувати їх поруч з електрообігрівальними приладами. Також підкреслили, що недопустимо використовувати обігрівачі, до прикладу, для сушіння речей, а не за призначенням, і залишати їх ввімкненими без нагляду. Окрім цього, особливу увагу працівники Служби порятунку приділили бесідам з батьками, нагадали їм про заборону дітям самостійно розпалювати піч чи користуватись електрообігрівачами – це повинні робити тільки дорослі.

Наприкінці бесід громадянам вручили листівки з основними правилами пожежної безпеки в побуті.