Дата: 07.12.2021 13:40

Фото без описуШановні громадяни! Будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, будьте відповідальними та наполегливо дотримуйтеся рекомендацій фахівців, а саме:

• не паліть у ліжку;

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;

• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

• не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

• використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи іншої надзвичайної події негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!

Працівниками ДСНС проведено інструктаж щодо забезпечення пожежної безпеки.

З 03-07 грудня 2021 року працівниками Чернівецького районного управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інформаційно роз’яснювальну роботу на території села Шубранець.

Фахівці ДСНС поспілкувалися з населенням Горішньошеровецького ТГ з метою попередження травмування та загибелі людей на пожежах.

Зокрема, рекомендували дотримуватись низки правил, щоб уберегти від біди дітей. Під час профілактичного рейду вогнеборці роздали кожному листівки інформаційного характеру, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та нагадали працівникам Горішньошеровецького ТГ с.Шубранець правильність користуванням первинними засобами пожежогасіння.

Також присутні обговорили питання щодо вжиття заходів, спрямованих на забезпечення належної безпеки, евакуаціі? громадян порядку дій у разі надзвичайних ситуацій.

Головний фахівець відділу

організації пожежно-профілактичної роботи та

заходів цивільного захисту Чернівецького районного управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області

майор служби цивільного захисту Андрій ФІРІЧ