Дата: 06.12.2021 13:36

З нагоди Дня Збройних Сил України голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук привітав військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил України та учасників бойових дій.

«Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!» - зазначив посадовець.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в індивідуальній підготовці, старанність та наполегливість при виконанні поставлених завдань та з нагоди державного свята Дмитро Козарійчук нагородив військовослужбовців грамотами.