Проведений "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"
Дата: 01.12.2021 16:28
Кількість переглядів: 234
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/44090800/a8092472ca8a34ba750f13e66d35b7c1.jpg)
Проведено бесіду та екскурсію по даному заходу зі школярами на теми: “Небезпека вдома й на вулиці”, “Як діяти якщо пожежа застала у приміщенні”, “Правила користування побутовими, газо та електроприладами”, “Правила проведення евакуації”, “Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів”, “Правила поведінки під час перебування на кризі”, “Правила безпечної поведінки в зимовий період»”,“Як діяти у натовпі”, “Правила поведінки при виявленні розливу ртуті”, “Мужня професія - рятувальник”, «Дотримання правилбезпекипід час опалювального сезону». А, також було продемонстровано користування первинними засобами пожежогасіння.