Проведений "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"

Дата: 01.12.2021 16:28

30 листопада 2021 року працівниками Чернівецького районного Управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області прийнято участь у проведенні «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області» із школярами Кострижівського ЗЗСО та Звенячинського ЗЗСО в кількості 28 чол.
Проведено бесіду та екскурсію по даному заходу зі школярами на теми: “Небезпека вдома й на вулиці”, “Як діяти якщо пожежа застала у приміщенні”, “Правила користування побутовими, газо та електроприладами”, “Правила проведення евакуації”, “Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів”, “Правила поведінки під час перебування на кризі”, “Правила безпечної поведінки в зимовий період»”,“Як діяти у натовпі”, “Правила поведінки при виявленні розливу ртуті”, “Мужня професія - рятувальник”, «Дотримання правилбезпекипід час опалювального сезону». А, також було продемонстровано користування первинними засобами пожежогасіння.