"Через ефективну систему управління мають виконати чимало завдань щодо покращення інфраструктури району та життя громадян"

Дата: 01.12.2021 10:20

Фото без опису30 листопада голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук разом із заступником Каріною Поп здійснили робочу поїздку до Кадубовецької територіальної громади.
У ході зустрічі з Кадубовецьким сільським головою Миколою Катеренчуком було обговорено ряд важливих питань, які стосуються громади. Представники влади відвідали об’єкти соціальної інфраструктури, зокрема, Кадубовецьку сільську раду, Хрещатицький навчально-виховний комплекс, де наразі проводяться роботи із заміни даху та проведено огляд доріг.
По закінченню робочої поїздки Дмитро Козарійчук зазначив, що районна та місцеві влади Чернівецького району через ефективну систему управління мають виконати чимало завдань щодо покращення інфраструктури району та життя громадян.