Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!
Дата: 01.12.2021 09:18
Кількість переглядів: 198
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/44090800/ffe0ae5289c76f3935479e2f81944ec8.jpg)
Прокуратурі, як важливій складовій правової системи держави, відведена особлива роль регулювання суспільних відносин. У своїй діяльності Вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя.
Бажаю бездоганного майстерства у пошуках істини та стовідсоткової впевненості у своїх ідеях. Нехай кожна справа відзначається успіхом, нехай кожен день дарує сили, вдачу, бадьорість та особисте щастя!
З повагою,
голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук