Голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук урочисто вручив ордери на придбання житла 3-ом дітям-сиротам

Дата: 30.11.2021 17:01

Сьогодні, 30 листопада, голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук урочисто вручив ордери на придбання житла 3-ом дітям-сиротам за кошти державної субвенції, що передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 515. Постанова дає право на отримання державної субвенції дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на соціальному квартирному обліку та особам до досягнення ними 23 річного віку. Загалом цього року житлові будинки придбано для п’ятьох осіб, котрі залишилися без батьківської опіки. Для цього держава виділила субвенцію в 1 млн. 860 тис. гривень.

«Як приємно бачити щасливі очі, дітей, які отримують першочергову допомогу у доросле життя» - додав Дмитро Козарійчук.

Також, очільник району відмітив, що кожна дитина, яка має складнощі, має мати і Божу ласку, і опіку. Саме тому пріоритетним напрямом діяльності влади на сьогодні залишається забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.