Дата: 27.11.2021 15:02

«Бувало, що їли раз у два-три дні, якщо вдавалося знайти щось їстівного. Весною їли кропиву, збирали равлики і ряску. На жорнах мололи жолуді і з тої муки пекли паляниці. Люди сіяли, а ми, діти, бігали по ріллі і збирали зерна пшениці, кукурудзи, сої» - так Ржавинці трагедію пам’ятають.

Згадати та вшанувати всіх загиблих у роки голодомору прийшли голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Фалібога, представники Юрковецької територіальної громади, учні та місцеві жителі.

Присутні вшанували хвилиною мовчання жертв тих «голодних» років. Поклали квіти та запалили свічки пам’яті у підніжжя пам’ятного знаку жертв голодомору, який знаходиться у селі Ржавинці Юрковецької територіальної громади.