День пам’яті жертв голодоморів щорічно відзначається в Україні у четверту суботу листопада.

Дата: 27.11.2021 13:45

Фото без описуУ ХХ столітті українці пережили три масових голоди: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років геноцид українського народу, який здійснювався радянською владою.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Фалібога, заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учнівська молодь та представники громадськості міста Заставна взяли участь у меморіальному заході біля пам’ятного хреста «Жертвам сталінських репресій», приуроченому Дню пам’яті жертв Голодоморів.

Усі присутні вшанували пам'ять безневинно загиблих хвилиною мовчання та поклали лампадки й колосся пшениці до пам’ятного Хреста, помолилися за померлими у роки голодоморів.

Учасників скорботного заходу закликали сьогодні о 16.00 годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку» та запалити свічі пам’яті у своїх вікнах як символи нагадування про ті трагічні події.

Ми пам’ятаємо!