Якщо підрозділ закрито на карантин…

Дата: 24.11.2021 14:42

Через закриття за карантин Чернівецького відділу УДМС у Чернівецькій області, розташованого за адресою: вул. Руська, 248-М, у багатьох наших відвідувачів та дозвонювачів виникає чимало практичних запитань.

Відповідаючи на найпоширеніші з них, вкотре наголошуємо:

Обмін паспорта громадянина України у вигляді книжечки на паспорт у вигляді ID-картки можна здійснити:

-  в ЦНАПі Чернівецької міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, 7;

- в паспортному сервісі м. Чернівці за адресою: вул. Руська, 31, А;

- в ближчих до обласного центру підрозділах – Герцаївському секторі, Новоселицькому, Кіцманському, Заставнівському та Сторожецькому відділах УДМС у Чернівецькій області. Повний перелік територіальних підрозділів, адреси та контакти можна знайти тут: https://dmsu.gov.ua/chernivtsi/pidrozdily.html .

Обмін паспорта громадянина України у вигляді ID-картки на новий пластиковий паспорт в Чернівцях можна здійснити:

- в обласному Управлінні ДМС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. А.Шептицького, 25.

Вклеїти фото до паспорта громадянина України у вигляді книжечки по досягненні 25 та 45-річного віку можна у ближчих до обласного центру територіальних підрозділах. Нагадуємо, що на період дії загальнонаціонального карантину тимчасово не діє нормативна вимога щодо обов’язкового вклеювання фото впродовж місячного терміну з дня досягнення зазначеного віку.

У разі попереднього запису через сервіс «Електронна черга» до Чернівецького відділу УДМС для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та обміну паспорта громадянина України у вигляді ID-картки на новий пластиковий паспорт зазначені послуги можна отримати в Управлінні ДМС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. А.Шептицького, 25.

Нагадуємо, що попередньо здійснена оплата за оформлення паспорта у Чернівецькому відділі дозволяє отримати заплановану адміністративну послугу в Управлінні за адресою А.Шептицького, 25 (окрім заміни паспорта у вигляді книжечки на паспорт у вигляді картки) за наявним платіжним документом.

Також слід мати на увазі, що платіжним документом можна скористатися впродовж року з моменту оплати. Якщо немає можливості чекати відновлення роботи підрозділу, а оплату за оформлення паспортного документа в Чернівецькому відділ у УДМС вже здійснено, необхідно звернутися до Управління ДМС у Чернівецькій області за адресою: Шептицького, 25 із заявою про повернення коштів. До неї необхідно додати:

1. Копію паспорта громадянина України;
  2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  3. Довідку за реквізитами банківської установи, на платіжну картку якої буде  повернуто кошти;
  4. Оригінал платіжного документа.

Поза тим нагадуємо, що Чернівецький відділ УДМС у Чернівецькій області щодня здійснює видачу раніше оформлених документів в години роботи підрозділу: з понеділка по четвер з 09.00 до 18 00, у п’ятницю – з 09.00 до 16.45.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи Чернівецького відділу УДМС у Чернівецькій області телефонуйте на «Гарячу лінію» за номером: 0372-55-04-61. Ми завжди готові допомогти порадою, консультацією та роз’ясненням законодавства.

Перепрошуємо за можливі незручності.

Щиро зичимо усім здоров’я, терпіння та позитивного настрою.

Управління ДМС у

Чернівецькій області