Заступник голови райдержадміністрації Каріна Поп привітала зі 101 річницею від Дня народження Рускана Георгія Олександровича

Дата: 19.11.2021 15:40

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп завітала до жителя села Тарасівці Георгія Олександровича Рускана та привітала зі 101 річницею від Дня народження.

За багаторічну сумлінну працю, великий життєвий досвід, мудру громадську позицію та з нагоди поважної дати імениннику було вручено Грамоту Чернівецької РДА та квіти.

«Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та родинного затишку»,-  підкреслила в своєму привітанні Каріна Поп.

До вітань також приєдналися представники Ванчиковецької територіальної громади.