«У їхніх серцях мила Україна»

Дата: 19.11.2021 15:06

Фото без опису Під таким гаслом у місті Заставна біля пам’ятника Героїв Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Фалібога, керівник апарату райдержадміністрації Ліліана Габа, працівники районної державної адміністрації та місцевого самоврядування, учнівська молодь та представники громадськості хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні та всіх воїнів, які полягли у боях за свободу та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції (ООС) у Донецькій та Луганській областях.

Присутні запалили лампадки та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Героям Небесної Сотні.

...Пам’ятаймо та цінуймо полеглих за нашу державу, адже вони боролися за національні інтереси українського народу.