У Герці через планове відключення електромереж буде припинено прийом громадян

Дата: 18.11.2021 16:35

Звертаємо увагу мешканців громад,  що у п’ятницю 19 листопада через планове відключення електропостачання буде припинено прийом громадян в секторі УДМС, розташованому за адресою: м. Герца вул. Асакі, 15. Очікується, що ремонт електромереж триватиме впродовж робочого дня з 09.00 до 18.00.

За умови невідкладної необхідності оформлення паспортних документів, що містять безконтактний електронний носій, просимо звертатися до ближчих підрозділів УДМС у Чернівецькій області:

- Новоселицького відділу УДМС за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна 106,

- Глибоцького відділу УДМС за адресою: с.м.т. Глибока, вул. 10-ї річниці Незалежності України, 9,

- Кельменецького відділу УДМС за адресою: с.м.т. Кельменці, вул. Чорновола, 1.

Водночас просимо мешканців обласного центру, які через карантин Чернівецького відділу УДМС у Чернівецькій області планували 19 листопада звернутися до Герцаївського сектору, скасувати візит. У випадку здійснення попереднього оплати за оформлення паспортного документа слід мати на увазі, що скористатися квитанцією, в якій зазначені банківські реквізити конкретного територіального підрозділу, можна впродовж року з дня оплати. Тож ваш платіжний документ дозволить отримати адміністративну послугу у обраному територіальному підрозділі в будь-який інший день.

З усіх питань щодо роботи зазначеного Герцаївського сектору УДМС у Чернівецькій області телефонуйте на номер: (03740) 2-15-73 та на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області за номером: (0372) 55-04-61.

Перепрошуємо за незручності та  дякуємо за розуміння.

Управління ДМС у Чернівецькій області