В Чернівцях тимчасово припинив роботу підрозділ міграційної служби

Дата: 17.11.2021 08:53

Фото без описуЗвертаємо увагу мешканців обласного центру, що у зв’язку з підтвердженням випадків захворювання на COVID-19 серед співробітників з 17.11.2021 р. у Чернівецькому відділі УДМС у Чернівецькій області, розташованому за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 248-М, тимчасово припинено прийом громадян по наданню адміністративних послуг.

Впродовж терміну дії карантину Чернівецький відділ УДМС у Чернівецькій області буде тимчасово відключений від електронного сервісу «Електронна черга».

За умови невідкладної необхідності отримання адміністративних міграційних послуг просимо чернівчан звертатися до ближчих підрозділів УДМС у Чернівецькій області:

- Герцаївського сектору УДМС за адресою: м. Герца, вул. Г.Асакі 15,

- Новоселицького відділу УДМС за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна 106,

- Кіцманського відділу УДМС за адресою: м. Кіцмань, вул. Незалежності 48,

- Заставнівського відділу УДМС за адресою: м. Заставна, вул. Чорновола 2,

- Сторожинецького відділу УДМС за адресою: м. Сторожинець, вул. Кобилянська 2,

- Управління ДМС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці вул. Шептицького 25,

- Відділу обслуговування громадян м. Чернівці  ДП "Документ за адресою: м. Чернівці, вул. Руська 31 А,

- Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 7,

- Відділу у справах іноземців та осіб без громадянства за адресою: м. Чернівці вул. Руська 183  (з питань оформлення документів іноземцям та особам без громадянства).

Отримати раніше оформлені документи мешканці обласного центру матимуть змогу щодня в години роботи Чернівецького відділу УДМС у Чернівецькій області:

З понеділка по четвер – з 09.00 до 18.00,

у п’ятницю - з 09.00 до 16.45.

Телефонуйте до Чернівецького відділу УДМС у Чернівецькій області за номерами: (0372) 51-19-12, (0372) 54-19-15 з питань:

- набуття громадянства України,

- оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ІD-картки), паспорта громадянина України для виїзду за кордон,

- оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання,                           - оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства.

Про відновлення прийому громадян в зазначеному територіальному підрозділі буде додатково повідомлено на сторінках УДМС у Чернівецькій області на сайті ДМС України та у мережі «Фейсбук».

З усіх питань щодо роботи Чернівецького відділу УДМС у Чернівецькій області телефонуйте на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області за номером: (0372) 55-04-61.

Нагадуємо також, що під час відвідування підрозділів УДМС у Чернівецькій області необхідно неухильно дотримуватися санітарних вимог та користуватися індивідуальними засобами захисту.

Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння.

Управління ДМС у Чернівецькій області