ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ'ЯЗКУ

Дата: 16.11.2021 11:30

Фото без описуШановні працівники  зв’язку, радіо, ветерани галузі!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята!

Бурхливий розвиток засобів комунікації — невід’ємна складова сучасності. Телебачення, радіо, зв’язок  роблять наше життя динамічним, швидким і водночас комфортним. Працівники цих сфер забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.

Завдяки Вашим професійним навичкам та майстерності отримують практичне застосування новітні технології в галузі зв’язку, зростає рівень поінформованості суспільства, розширюється асортимент послуг для населення, відкриваються небачені досі можливості людського спілкування.

Дякую Вам за сумлінну та наполегливу працю. Залишайтеся й надалі вірними обраній справі.

Бажаю Вам нових професійних досягнень та втілення цікавих ідей, міцного здоров’я, радості, добробуту, благополуччя Вам і Вашим родинам !

Голова районної державної адміністрації

Дмитро КОЗАРІЙЧУК