Проведено засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації

Дата: 12.11.2021 12:06

Фото без опису12 листопада 2021 року першим заступником голови Чернівецької районної державної адміністрації Сергієм Фалібогою проведено засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації. На комісію запрошено начальника Чернівецького районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» в Чернівецькій області Ярослава Дамаскіна.

Розглянуто повідомлення від ДУ «Чернівецький слідчий ізолятор» щодо звільнення особи з місць позбавлення волі, у зв’язку з заміною невідбутої частини покарання більш м’яким. Визначено, що даний громадянин знаходиться за обраним місцем проживання.

Секретарем спостережної комісії при районній державній адміністрації підготовлено клопотання до голови відповідної територіальної громади щодо проведення виховної роботи і здійснення громадського контролю за поведінкою вищезазначеної особи та сприяння його соціальної адаптації.