На Буковині оновлюють одну із найдовших регіональних трас

Дата: 12.11.2021 11:58

Фото без описуУ рамках програми Президента України Велике будівництво оновлюють одну із найдовших регіональних трас Буковини. Йдеться про дорогу Р-62 «Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці».

Наразі роботи з поточного середнього ремонту активно проводяться на ділянці між селищем Берегомет та містом Сторожинець.

У Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області повідомляють, що шляховики зміцнюють дорожнє покриття та роблять його більш витривалішим до сучасних транспортних навантажень.

Зруйнований шар асфальту знімають, влаштовують нову, більш жорстку, основу із щебеневої суміші, укріпленої цементом. Далі заливатимуть асфальтобетон. Товщина конструктивних шарів дороги збільшиться до 35 см.

Одночасно, з виконанням ремонтних робіт з основного проїзду, підрядник поглиблює кювети та облаштовує узбіччя. Воно захищатиме дорожнє покриття від передчасного руйнування, а також зберігатиме стійкість дороги та значно підвищить рівень безпеки руху.

#Великебудівництво

#Велике_будівництво_Буковина