Міст через річку Прут повністю демонтують і зведуть заново

Дата: 09.11.2021 11:14

Фото без описуНа Глиницькому мосту, яки є частиною дороги Т-26-07 «Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з під'їздом до станції «Вадул-Сірет», тривають роботи з демонтажу старої конструкції.

Як ідеться у повідомленні Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, мостова споруда вже демонтована на 65%. До роботи залучена спецтехніка, зокрема, підвищеної вантажопідйомності.

Міст планують замінити повністю, адже він був у передаварійному стані, вузький та не відповідав вимогам часу.

Після капітального відновлення, габарити моста збільшать до 13,7 метра. Також розширять тротуари по обидва боки. Вони матимуть ширину 1,8 метрів.

Загальна довжина споруди та підходів до неї збільшиться до 347 метрів.

Згідно із проєктом передбачено: повну заміну мостового полотна з улаштуванням монолітної залізобетонної плити проїзної частини; влаштування сучасних деформаційних швів; гідроізоляцію; захисний шар асфальтобетону та верхній шар ЩМА; влаштування дренажної системи; укріплення конусів берегових опор і повністю відновлення підходів до мостової споруди.

Крім того, тут змонтують нове бар’єрне та перильне огородження, сучасне автоматичне освітлення, тротуарну зону.