Дата: 05.11.2021 15:44

Фото без описуКерівник апарату районної державної адміністрації Ліліана Габа провела сьогодні нараду з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, під час якої повідомила про правові наслідки у разі відмови або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти COVID-19.

«З 08 листопада 2021 року на період дії карантину встановленого КМУ щеплення проти COVID-19 обов’язкове для працівників нашої установи» - підкреслила Ліліана Миколаївна.

Нагадуємо, що на підставі наказу МОЗ «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням» від 04 жовтня 2021 року № 2153 та пункту 41-6 Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 потрібно надати документ, який підтверджуватиме наявність профілактичного щеплення проти COVID-19 з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України, попередження інфекцій.

Також у нараді взяла участь керівник патронатної служби апарату районної державної адміністрації Каріна Поп.