ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА З НАГОДИ БУКОВИНСЬКОГО НАРОДНОГО ВІЧА

Дата: 03.11.2021 08:54

Фото без описуШановні краяни!

Однією з визначних сторінок літопису нашого краю стало проголошення 3 листопада 1918 року Буковинського народного віча.

Сьогодні Буковина відзначає чергову річницю цієї вікопомної дати, яка ознаменувала  приєднання Буковинського краю до України. У Буковинському вічі взяли участь понад 10 тисяч осіб, буковинці рішуче й одночасно висловилися за нероздільну єдність з усім українським народом у Соборній державі.

Десятиліття продемонстрували наскільки наші предки у своєму рішенні були прозорливими і мудрими. Саме їх волевиявлення стало предтечею Акту проголошення Незалежності України в 1991 році.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру і віри у світле майбутнє рідного краю, всієї України.

Зі святом Вас!

З повагою,