Сьогодні відбулася нарада при голові районної державної адміністрації Дмитра КОЗАРІЙЧУКА

Дата: 01.11.2021 12:09

Фото без описуТрадиційно керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Важливо зазначити, що під час наради обговорювалося питання про дистанційне навчання або продовження канікул у навчальних закладах згідно рішення обласної комісії ТЕБ та НС у зв’язку з епідеміологічною ситуацією на території області в цілому.

Обговорили також організаційні питання щодо відзначення державних свят у районі із суворим дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-СоV-2».

По завершенню наради головою райдержадміністрації Дмитром КОЗАРІЙЧУКОМ було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на виконання ними повноважень згідно вимог чинного законодавства.