ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2021 09:33

Сьогодні ми відзначаємо 77 річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу. Адже переможна битва за Україну, яка тривала довгих 22 місяці – стала вирішальною у розгромі військ гітлерівської Німеччини та її союзників. А український народ заплатив неймовірно високу ціну за цю перемогу  – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. Ця сторінка історії України ніколи не зітреться з нашої національної пам’яті.

Доземний уклін кожному. Згадуємо всіх, чиє життя забрала та страшна війна.

Наші сучасні захисники України, які відстоюють її свободу та територіальну цілісність від посягань сусідньої держави, виявились гідними слави своїх дідів та прадідів. Ми пишаємось їхнім героїзмом, силою духу та мужністю, і твердо віримо у нашу перемогу!

Шановні земляки,  шануймо нашу історію!

Навчаймо наших дітей любити Україну!

Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям Слава!