Голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук провів нараду з сімейними лікарями Чернівецького району.

Дата: 21.10.2021 10:28

Фото без описуВідповідно до розпорядження КМУ від 12 квітня 2021 року № 340-р «Про затвердження Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, на період до 31 грудня 2021 року», під час наради було наголошено про охоплення вакцинацією більшої частини дорослого населення для формування колективного імунітету до гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Звертаючись до присутніх під час наради голова райдержадміністрації підкреслив, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. «Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися» - додав Дмитро Козарійчук.