Шановні мешканці міста Герца!

Дата: 14.10.2021 10:05

Фото без описуУ житті кожного з нас є багато свят, як особистих, так і офіційних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких свят є День народження рідного населеного пункту.

День міста – це радісний день, який єднає всіх мешканців громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. У такий день кожен відчуває себе частиною великої родини, яка прагне працювати та жити для процвітання рідного краю, допомагати тим, хто цього потребує.

Спільними зусиллям створюється неповторний і колоритний образ вашого містечка, зберігається і примножується його історія, закладається фундамент майбутнього. Досягнення міста це, насамперед, успіхи його мешканців – щирих, творчих, працелюбних і талановитих.

Щиро вітаю вас з днем міста! Бажаю кожній родині здоров’я, злагоди, миру та добра. Нехай ваше місто, ваш спільний дім, з кожним роком розвивається і квітне – вашими прагненнями, вашою працею, вашими мріями!

З повагою,

голова районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук