Вітаю вас з святом мужності і патріотизму – Днем захисників і захисниць України!

Дата: 14.10.2021 08:55

Дорогі земляки! Шановні наші захисники і захисниці!

Сьогоднішній день поєднує в собі іще три величні свята – День утворення Української повстанської армії, День Українського козацтва та величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Впродовж останніх буремних років ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Виборюючи майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, воїни УПА, тисячі патріотів – імена яких нам і досі не відомі.

Світла пам’ять загиблим героям, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до України.

Щирі співчуття родинам полеглих воїнів… Їхній подвиг навічно буде закарбований у пам’яті нащадків…

Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу. Шана та повага всім ветеранам та учасникам АТО, ООС.

Прийміть, шановні, низький уклін за відданість Україні та її народу! Щиросердно бажаю кожному з вас здоров’я, та Господнього Благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні!

Слава її захисникам!