Тривають ремонтні роботи у рамках програми Президента України Велике будівництво

Дата: 13.10.2021 16:54

Фото без описуНа прикордонній дорозі Т-26-08 за маршрутом «Сторожинець – КПП «Красноїльськ» тривають ремонтні роботи у рамках програми Президента України Велике будівництво.

Велика дорожня техніка вже дісталася села Буденець Чудейської територіальної громади.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, шляховики фрезерують зруйноване дорожнє покриття, яке було рясно вкрите тріщинами та ямами.

На цьому об’єкті одночасно працюють 35-40 дорожників.

Головне завдання підрядника – зміцнити мостові споруди, аби вони витримували сучасний потік автотранспорту та його навантаження.

Відремонтований маршрут дозволить з’єднати прикордонне селище Красноїльськ із містом Сторожинець, а потім й столицею Буковини, якісною дорогою. Це суттєво покращить соціально-економічний розвиток цього регіону.

#Великебудівництво

#Велике_будівництво_Буковина

Стежте за актуальною інформацією у Telegram Твоя Буковина https://t.me/your_Bukovyna