Навчання з державними службовцями районної державної адміністрації щодо процедури щорічного оцінювання

Дата: 13.10.2021 15:33

Результати службової діяльності державних службовців щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар’єри. Таке оцінювання проводиться на підставі показників результативності, ефективності та якості, визначених з урахуванням посадових обов’язків державного службовця, а також дотримання ним правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції, виконання індивідуальної програми професійного розвитку, а також показників, визначених у контракті про проходження державної служби (у разі укладення).

Сьогодні проводилось навчання з державними службовцями районної державної адміністрації щодо процедури щорічного оцінювання. Відділом управління персоналом було забезпечено державних службовців, які підлягають оцінюванню, формами висновку щодо результатів оцінювання службової діяльності державного службовця, які займають посади категорій Б та В.