«День захисників і захисниць України»

Дата: 13.10.2021 15:32

Фото без опису13-14 жовтня, у населених пунктах територіальних громад Чернівецького району вшановують захисників і захисниць України.

В рамках державного свята, сьогодні, керівник апарату Ліліана ГАБА, керівник патронатної служби Каріна ПОП та представники районної державної адміністрації разом із громадськістю Заставнівської територіальної громади взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисників і захисниць України, які відбулися у місті Заставна на АЛЕЇ СЛАВИ.

Молебнем, хвилиною мовчання та  покладанням квітів і лампадок присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, земляків, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

А, тематична театралізована сценка зворушила присутніх до сліз.

14 жовтня поєднує в собі іще три величні свята – День утворення Української повстанської армії, День Українського козацтва та величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Героїчні подвиги наших захисників назавжди залишаться в народній пам'яті, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі!