Дата: 12.10.2021 16:51

Фото без описуУ Новоселицькому коледжі БДМУ відкрили дошку пам’яті свого випускника Максима Доника, який загинув сім років тому, у червні 2014-го, на Сході. У битві за Щастя. Дошку встановили у вестибюлі коледжу на стіні поруч з головними атрибутами держави, за яку віддав життя молодий медик-десантник. Біле покривало, під яким – світле обличчя навіки двадцятишестирічного Максима, здійняв його синочок – Артем Доник. Данину пам’яті загиблому віддала і керівниця патронатної служби Чернівецької РДА Каріна Поп. «Ви завжди будете бажаними гостями у стінах коледжу, - сказав, звертаючись до дружини і сина Максима директор закладу Руслан Романюк, - ми збережемо пам’ять про свого героя-захисника». Дружина загиблого Любов Доник подякувала усім, хто прийшов, хто пам’ятає чоловіка, який для неї – і кохання, і біль усього життя. «Це, наче сама несеш тяжкий камінь, а сьогодні ви помогли мені його нести»… Таїнство освячення провели настоятелі новоселицьких церков митрофорні протоієреї Петро Горбуль і Євгеній Беженар. Завершили цю меморіальну церемонію студенти мед коледжу, випустивши в небо білих голубів. Коли усі птахи злетіли в небо, один із них примостився на даху над самісіньким входом до коледжу.