У зв’язку з відзначенням Дня захисника України змінено режим роботи Управління ДМС у Чернівецькій області

Дата: 11.10.2021 13:07

Фото без описуЗвертаємо увагу мешканців Буковини, а також іноземців та осіб без громадянства, які проживають на території області, що у зв’язку з відзначенням Дня захисника України змінено режим роботи Управління ДМС у Чернівецькій області.

Так, Управління ДМС у Чернівецькій області (розташоване за адресою: м. Чернівці, вул. Шептицького, 25), відділ у справах іноземців та осіб без громадянства (розташований за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 183) та Чернівецький  відділ (розташований за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 248-М) не працюватимуть  14, 15, 16 та 17 жовтня. При цьому робочий день 15 жовтня перенесений на 23 жовтня.

Районні підрозділи, для яких визначено графік роботи з вівторка по суботу, не працюватимуть 14 жовтня.

В усіх підрозділах УДМС у Чернівецькій області передсвятковий робочий день 13 жовтня триватиме на одну годину менше – з 09.00 до 17.00.

Управління ДМС у

Чернівецькій області