ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ПОШТИ

Дата: 09.10.2021 09:34

Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Нині, коли швидкими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, українська пошта також стоїть на порозі прогресивних змін, залишаючи, водночас, традиційну і близьку форму обслуговування людей.

Сьогодні ви, шановні працівники пошти, як і раніше несете на собі чималу відповідальність приймаючи і обробляючи кореспонденцію, доставляючи передплатникам газети і журнали, пенсії та перекази, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги – за що кожному з вас велика подяка та шана.

Нехай же ваша сумлінна праця завжди високо цінується. Миру вам, здоров’я, достатку, оптимізму, благополуччя, здійснення усіх бажань та надій!

З повагою,
голова Чернівецької районної