На Буковині відновлюють трасу Р-62, яка сполучає область із Франківщиню

Дата: 08.10.2021 16:55

Фото без описуНа Буковині відновлюють трасу Р-62, яка сполучає область із Франківщиню ????
Йдеться про дорогу «Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці».

У рамках програми Президента України Велике будівництво тут ремонтують 33 кілометри дороги на ділянці між селищем Берегомет та містом Сторожинець.

Як інформує Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, одночасно на об’єкті виконують широкий спектр дорожніх робіт. Шляховики фрезерують зруйноване покриття. Наразі вже зрізали 10 кілометрів старого асфальту.

У межах села Лукавці підрядник укріплює основу дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу.

Особливу увагу на цій ділянці автошляху підрядник приділяє системі водовідведення. Для цього розчищають справні та змінюють деформовані водопропускні труби.

Попереду – влаштування двох шарів асфальтобетону. Також мають вирівняти узбіччя із рівнем проїжджої частини, зробити всі з'їзди, облаштувати тротуари, вуличне освітлення, встановити знаки, металеве огородження та нанести розмітку.

Наразі рух транспорту ремонтованою ділянкою здійснюється у реверсному режимі.

#Великебудівництво

#Велике_будівництво_Буковина

???? Стежте за актуальною інформацією у Telegram ???????? Твоя Буковина https://t.me/your_Bukovyna