30 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2021 13:56

Фото без описуУсиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили.

У цей день кожен небайдужий українець від імені усього суспільства, має щиро дякувати батькам-усиновителям, співробітникам дитячих будинків та усім причетним, що дарують шанс дітям на здобуття щасливого майбутнього у новій сім’ї. День усиновлення – це не тільки день подяки, але й нагадування про тих, хто досі не знав батьківської опіки.

Щирі вітання та побажання всім усиновителям краю, хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти, хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!