«Бабин Яр – без права на забуття»

Дата: 29.09.2021 14:19

Фото без описуБабин Яр – два жахливих слова, які завжди будуть у нашому минулому.

Ніколи знову – два важливих слова, які завжди будуть у нашому майбутньому.

В Чудейській громаді на території Чудейського ліцею №2, біля пам’ятника жертвам Голокосту, відбувся скорботний мітинг-реквієм присвячений 80-річниці трагічних подій, масових розстрілів мирного єврейського населення міста Києва, у Бабиному Яру.

У заході взяли участь заступник голови Чернівецької районної державної адміністрації – Леонід Половинський, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації – Ірина Ісопенко, директор Чернівецького благодійного фонду – Ілля Хотч, голова Чудейської громади – Анатолій Піцул, вчительський та  учнівський колективи ліцею.

Всі присутні вшанували пам’ять жертв фашистського терору хвилиною мовчання та покладанням квітів, вінків до пам’ятника жертвам Голокосту встановленого на Братській могилі 634 мирних жителів єврейської національності, що проживали в Чудеї, Красноїльську Старій Красношорі, Буденці і були розстріляні 3 липня 1941 року фашистськими загарбниками.

Вічна пам'ять усім жертвам Голокосту!

Вічна пам'ять усім жертвам Бабиного Яру!

Вічна пам'ять усім жертвам Другої світової війни!