Людина починається з добра і добром освячується.

Дата: 16.08.2022 16:54

Честь. Милосердя. Доброта - в усі віки українці сповідували саме ці принципи. Сказати, що Ви молодці– замало! Саме Ви своїми вчинками показуєте, наскільки об’єднуються всі мешканці Буковини заради однієї мети – перемога, наше незалежне майбутнє.

Чернівецька районна військова адміністрація висловлює слова величезної вдячності територіальним громадам району за постійну необхідну допомогу нашим військовим та вимушеним переселенцям, яка надається вчасно і від щирого серця.

На підтримку гуманітарної справи Чернівецька РВА разом з ГО «УНІА» сьогодні завантажили гуманітарну допомогу для Сучевенської, Кострижівської, Кадубовецької, Кіцманської, Чагорської, Веренчанської, Мамаївської та Кам‘янецької територіальних громад.

Начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук зазначає: «Правильно кажуть: добро вважають найціннішим скарбом. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Особливо зараз, від маленького до найстаршого, виражається наш патріотичний дух у збиранні та наданні гуманітарної допомоги нашим українським військовим та переселенцям з інших областей України».

В єдності наша сила!????????