Дата: 15.07.2022 10:42

???? Зруйновані будинки та життя, невпевненість у завтрашньому дні, тривога і страх перед майбутнім – усе це переживають вимушені переселенці. Забагато й для однієї людини, але можна спробувати впоратись з цими почуттями, якщо поряд хороша підтримка.

????????Днями на Глибоччині переоблаштували КНП «Глибоцька ЦРЛ» для переселенців, які до останього часу прихистилися у закладах освіти. У цьому допомогли Чернівецька РВА спільно з ГО «УНІА».

«Добро вчить піклуватися про свого ближнього і не забувати про те, що навколо нас дуже багато людей, які потребують нашої допомоги!» - підкреслює начальник Чернівецької РВА Дмитро Козарійчук.

Творімо добро!

#UAразом????????