Дмитро Козарійчук зазначає: "Продовжуємо відправляти гуманітарну допомогу, адже ми на захисті нашого майбутнього. Все буде Україна!"

Дата: 29.06.2022 16:47

Ми знаємо свою ціну! Обов’язково вистоїмо за свою країну, свою мову та культуру.

Для цього і гуманітарна справа у Чернівецькому районі продовжує свою роботу.

?? Сьогодні, за сприяння Чернівецької РВА та ГО «УНІА» відправлено гуманітарну допомогу для військовослужбовців на передову.

?? До Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату відправили теплі речі, засоби гігієни та продукти харчування для застосування вимушеним переселенцям.

?? Через Новоселицьку районну організацію Товариства Червоного Хреста України передали гуманітарну допомогу для вимушених переселенців.

Начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук зазначає: «Продовжуємо відправляти гуманітарну допомогу, адже ми на захисті нашого майбутнього. Все буде Україна!»????????