Дата: 28.06.2022 10:36

Конституція є живою, коли вона реально діє, громадяни користуються своїми правами та виконують обов'язки перед державою.

Сьогодні ми захищаємо свої права та свободи від ворога. Через ракетні та авіаобстріли зруйновані тисячі будівель, мільйони українців залишилися без домівок і стали вимушеними переселенцями, багато з них прихистилися у Чернівецькому районі.

??????????????????? В першу чергу, Чернівецька районна військова адміністрація зосереджує свою діяльність на забезпеченні гуманітарною допомогою сімей з дітьми.

???????????? Відтак, відправлені набори для дітей сьогодні вже у користуванні за призначенням! ????????

Начальник Чернівецької РВА Дмитро Козарійчук зазначає: «Ми сильні! Ми на захисті нашого майбутнього! І в мене немає сумнівів, що наша Конституція все здолає та переживе. Україна - переможе!»