Дата: 15.06.2022 09:28

Ця неймовірна жорстока, цинічна і несправедлива війна торкнулася екзистенції українців та інших народів.

«Лишень завдяки точним діям наших військових відвойовується цілісність українського кордону. Однак, внаслідок атаки є багато поранених. Наше завдання максимально допомагати захисникам» - підкреслює начальник Чернівецької РВА Дмитро Козарійчук.

???????? Благі справи сьогодні виконали Чернівецька РВА разом з Шведско-украинский медицинский центр "Angelholm" - відправили різноманітні медичні засоби для поранених бійців у військові госпіталі Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей.

У співдопомозі міцніє наш тил!

Слава Україні!

Героям Слава! ????????