Війна триває, тож і гуманітарна справа у Чернівецькому районі продовжує свою роботу.

Дата: 04.06.2022 12:08

Минуло 100 днів…

?? Днями, за сприяння Чернівецької РВА та ГО «УНІА» гуманітарну допомогу отримала Національна гвардія України в м. Києві.

?? До Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату відправили теплі речі, засоби гігієни та продукти харчування для застосування вимушеним переселенцям.

?? Відправили необхідні речі для Кельменецького територіального центру соціального обслуговування.

?? Продовжуємо відправляти гуманітарну допомогу в громади Чернівецького району, які прихистили в себе переселенців із зони бойових дій.

Начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук зазначає: «На сьогоднішній день з нашого району відправили вже багато гуманітарних вантажів. Продовжуємо працювати в такому же дусі, тому що ми на захисті нашого майбутнього!»

????????