Чернівецька РВА в унісон з усією Буковиною продовжує надавати допомогу переселенцям

Дата: 27.05.2022 11:31

Чернівецька районна військова адміністрація в унісон з усією Буковиною продовжує надавати допомогу переселенцям, які були змушені залишати своє місце проживання після страшного нападу агресора.

????????Нинішня війна підтвердила найголовніше: усі українці мають однакові цінності і завжди будуть захищати свою землю. А погляд на радісну Аліску????????, яка з батьками приїхала зі Східної України, запевнює нас на цілковите торжество.

Начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук наголошує на те, щоб увесь район й надалі тримався згуртованим. Саме так і, як ніколи раніше, підставити плече один одному.

Все буде Україна! ????????