Дата: 02.05.2022 11:41

Сьогодні практичними результатами діяльності Чернівецької районної військової адміністрації стали організація розподілу потрібної допомоги військовим та найбільш нужденним категоріям переселенців.

??Засоби першої необхідності, ліки та продукти харчування завантажили для наших Захисників у м. Кривий Ріг.

Всім відомо, що від початку повномасштабної війни росії проти України Буковина прихистила понад 100 тис. вимушених переселенців. Багато будинків інтернатів та геріатричних пансіонатів переповнені та потребують підтримки.

???? Відтак, Чернівецька районна військова адміністрація посприяла в організації гуманітарної допомоги для Чернівецького геріатричного пансіонату, Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату, Вікнянського центру надання соціальних послуг, геріатричного пансіонату в Садгорі та Черешського психоневрологічного будинку-інтернату.

«Здається, що зараз немає чужої біди й волонтери за кілька годин можуть знайти все необхідне. Наші спільні зусилля доказують, що в єдності сила українців! Працюємо далі!» - підкреслює начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук.

#UAразом????????