Дата: 29.04.2022 21:35

Медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, речі першої необхідності - сьогодні були завантажені для Лисичанського прикордонного загону.

????За сприяння районної військової адміністрації гуманітарна справа у Чернівецькому районі працює злагоджено, як один механізм. Підставити плече побратимам - це в крові у кожного з нас.

«Україна обов’язково переможе, тому що наша спільна кооперація – це правильний і дуже швидкий шлях до цієї очікуваної перемоги», – зазначила Карина Поп, заступник начальника Чернівецької районної військової адміністрації.

Також Каріна Юріївна побажала прикордонникам Лисичанського загону витримки, міцного здоров’я і найочікуваніших звершень на благо нашої країни.

????????Разом до Перемоги!