Дата: 04.04.2022 14:14

Медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, теплі речі, одяг для дітей та дорослих, дитяче харчування - гуманітарна допомога, яка сьогодні доповнила фонд районного штабу.

????Небайдужі українці з італійського міста Сан-Ремо, а також Федеративної Республіки Німеччина проявляють патріотичний дух та небайдужість до рідної країни, вимушених переселенців та захисників цілісності України.

????????«Висловлюємо щиру вдячність за активну позицію в усіх куточках Європи! Цінуємо вашу підтримку», – зазначає начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук.