Чернівецька районна військова адміністрація плідно працює 24/7.

Дата: 29.03.2022 16:58

????????Вперше до Чернівецького районного штабу гуманітарної допомоги приїхала цінна вантажівка від швейцарської благодійної організації «Lifeline» (офіційний представник Раймонд Гугенхайм) для переселенців з інших міст України та військових. Ліжка, приліжкові тумби, матраци, медичні крісла, засоби гігієни, медикаменти, продукти харчування та багато іншого - стане у пригоді тим, хто зараз потребує допомоги.

????????Вже традиційно, щотижня, друзі-італійці з міста Сан-Ремо зібрали та завезли все найнеобхідніше: продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, теплі речі, одяг для дітей та дорослих, дитяче харчування.

????????Хлопці на передову відчувають нашу підтримку!

ІТ-компанія Additiv з м. Чернівці (https://www.additiv.com/locations) купила для військовослужбовців з Чернівецького району якісні тактичні рюкзаки німецького виробництва. Екіпірування вже отримали!

Дмитро Козарійчук : «Велике спасибі усім! Бажання допомагати тішить нас і силами небайдужих зміцнює наш тил!»

#МиСильні????????