Сьогодні від самого ранку на складі районного штабу гуманітарної допомоги кипить робота.

Дата: 21.03.2022 11:57

Волонтери розфасовують надісланий з Франції та Італії гуманітарний вантаж аби в подальшому було легше сформувати з нього допомогу, відповідно до потреб військовослужбовців або мирних жителів - продукти та інші речі першої необхідності у ті регіони країни, де ведеться жорстока боротьба за наші кордони та незалежність.

Начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук : «Ми вдячні кожному громадянину України, які з-за кордону турбуються та згуртовано допомагають рідній країні. Ми дуже вдячні французам та італійцям за щедрість й підтримку. Ми не забуваємо дякувати перевізникам, які за власним бажанням відповідально доставляють вантаж. В єдності наша сила!»????????